1. sezóna

07.07.2014 19:36

Dnes byla vydána ročenka 37. ročníku PLLH, první sezony s naší účastí. (ke stažení v sekci Dokumenty hc-mordor.webnode.cz/dokumenty/ )

Celkově se dá říct, že se nám premiéra podařila. Konečné čtvrté místo s 28 body a rozídlem skóre + 43 určitě předčilo počáteční očekávání. Navíc jsme si ověřili, že bychom v klidu měli i na vyšší příčky.
S průměrem 3,27 obdržené branky na zápas nás obránci s brankářem udrželi na 4. místě, stejná pozice nám patřila i v útočné činnosti s 5,23 vstřelenými góly na zápas.
Můžeme se pyšnit 1. místem v tzv. "Soutěži slušnosti", kde jsme obdrželi celkem 54 trestných minut za 18 menších trestů, což bylo v letošní sezoně v naší skupině suverénně nejmíň, v celé PLLH pátý nejnižší počet vyloučení.

V individuálních statistikách se pak nejvíce dařilo našemu útočníkovi Martinu Stojkovi, který se stal 5. nelépe bodujícím hráčem 8. skupiny se 40 body (22 gólův+ 18 nahrávek).

Sezóna teda rozhodně úspěšná, poučná a nabízející prostor pro zlepšení v příštím ročníku. :)